חיפוש

אימוני כוח לירידה במשקל

אימוני כוח לירידה במשקל – דרכים מומלצים

עודף משקל נחשב לאחת הבעיות הנפוצות בעידן שלנו. לעודף משקל השפעות שליליות רבות על המצב הבריאותי, במיוחד בגילאים מתקדמים יותר. הכל תלוי כמובן גם בנתונים אחרים כמו מבנה גוף, אורח חיים ורמת הפעילות ועוד. בכל מקרה כאשר מרגישים שהייתה עליה לא מכוונת במשקל מומלץ למצוא את הדרכים להוספת פעילות גופנית ואימונים שיסייעו לירידה במשקל. מציאת סוג האימון או הפעילות המתאימים אינה תמיד קלה, במיוחד למי שלא עסק בפעילות גופנית ורוצה להתחיל לשלב אותה בחייו על בסיס קבוע. התרומה של אימוני כוח לירידה במשקל יכולה להיות רבה אם מתמידים ונכנסים לאימונים בהדרגה ולא באינטנסיביות רבה מדי ויותר מכך- בבניית תוכנית אימונים המתאימה לכם.

מה כוללים אימוני כוח לירידה במשקל?

באימוני כוח, בין אם המטרה היא אימוני כוח לירידה במשקל או פשוט לחיזוק ובניית השרירים, ישנה עבודה על קבוצות שרירים שונות. בניגוד לאימונים אירוביים בהם יש עבודה רבה על מערכת לב ריאה בצורה של ריצות, קפיצות ותנועות מהירות, אימוני כוח עובדים על שרירים שונים עם תרגילים בהם יש  בדרך כלל חזרות על תנועה או תרגילים סטטיים. אימוני כוח לירידה במשקל ובכלל יכולים להיות בקצב משתנה. אימוני כוח יכולים להיות עם עזרים כמו משקולות, כדורים, משקל גוף ועוד ולהיות בנויים בצורה מגוונת.

לשלב אימונים יחד עם תזונה

במיוחד אם אתם מחפשים אימוני כוח לירידה במשקל ולא "רק" לחיזוק, מומלץ מאוד לשלב יחד עם האימונים גם תזונה נכונה וצריכת חלבון מספקת. הפיתויים שישנם היום הם רבים. גם אורח החיים הלחוץ בו אין לנו באמת זמן לאכול בצורה מסודרת במשך היום גורם לנו לבחור במזון המכיל כמות קלוריות גבוהה מוצר ארוז ומעובד מאשר להכין ארוחה שיותר תתאים למטרותינו. במיוחד כשרוצים לרדת במשקל חשוב לתת מקום גם לעניין התזונתי. הדבר לא אומר כמובן להסתפק בתפוח ביום אלא לבנות תפריט שיכיל את כל מה שנדרש. התזונה צריכה להתאים גם לכך שכעת אתם חלק ממשפחת Motive8 ומתאמנים על בסיס קבוע, מה שדורש אנרגיות.

בסטודיו Motive8 של ספיר ורון במודיעין מכבים רעות תוכלו להתאמן בשיטות אימון שונות, לבנות תוכנית אימונים המתאימה לכם וגם תוכנית תזונתית. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

הישארו בקשר!
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם