חיפוש

Q&A

אני לא בכושר בכלל האם זה מתאים לי?

כמובן. העבודה שלנו היא לדעת להתאים את האימון, התרגילים והמשקלים לרמת המתאמן.

השיעורים שלנו מיועדים לכל רמות הכושר, ממתחילים ועד מתקדמים. המדריכים שלנו מספקים שינויים והתאמות כדי לתת מענה לצרכים האישיים.

ועל מנת לעזור למתאמן/ למתאמנת להשתלב בקבוצה בצורה הטובה וההדרגתית ביותר.

למה Motive8?

כי אנחנו דואגים שתקבלו את המעטפת הרחבה ביותר על מנת להצליח. אנחנו מגיעים עם ניסיון רב בתחום, מבצעים מעקב תמידי עם המתאמנים שלנו ותמיד מחפשים להשתפר. אנחנו מאמינים שהמעטפת הזו תעזור לכם להתמיד, וההתמדה תוביל לתוצאות.

מה המחיר כולל?

ברכישת מנוי תקבלו כמובן כניסה לאימונים, מעקב מקצועי, צוות שיעטוף אתכם וידאג ליצור איתכם קשר על בסיס קבוע. בעצם תקבלו את כל המעטפת שאתם צריכים כדי להתמיד ולהצליח.

ניתן להגיע להתרשם?

ניתן להגיע לאימון ניסיון קבוצתי בעלות של 50 ש"ח.

איך אני נרשם לשיעורים?

ניתן להירשם לשיעורים בקלות דרך האפליקציה לנייד שלנו. כל שעליך לעשות הוא ליצור מנוי ביחד איתנו, לבחור את השיעור שנרצה להשתתף בו ולשריין את מקומך.

יש התחייבות? האם יש תשלומים נוספים?

אצלנו אין דמי רישום, דמי ביטול, הודעה מראש או התחייבות. אנחנו מאמינים שמי שנמצא בסטודיו נמצא מבחירה. במידה ותחליטו לבטל את המנוי, תוכלו להמשיך ולהגיע להתאמן עד לסיומו של חודש האימונים, ולא ירד לכם תשלום נוסף לאחר מכן.

האם ניתן להקפיא את המנוי?

כן, במידה ואתם בתקופה עמוסה או מטיילים בחו"ל, תוכלו להקפיא את המנוי. אנחנו מאפשרים הקפאה של עד 14 יום בשנה, את הימים האלה תקבלו מאיתנו עם סיום המנוי שלכם.

כמה זמן לפני אימון אפשר לבטל?

ניתן לבטל אימון עד 12 שעות לפני תחילתו.

האם יש צורך בציוד ספציפי?

אנו ממליצים להביא בקבוק מים, מגבת, וללבוש בגדי אימון נוחים ונעלי ספורט, קפה כבר עלינו!

מהן אפשרויות החברות בסטודיו?

אנו מציעים חבילות חברות שונות שיתאימו למגוון צרכים, כולל חברות חודשית, כרטיסיות ותעריפי - כניסה חד פעמית, מידע נוסף ניתן לקבל ביצירת קשר ישירות.

אילו אמצעי בטיחות יש לכם, במיוחד בהתחשב אירועים האחרונים?

קודם כל נדגיש כי הבריאות והבטיחות של המתאמנים שלנו הם בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו עובדים רק על פי ההנחיות של פיקוד העורף, יש לנו מרחב מוגן שניתן להיכנס אליו במידת הצורך.

כמו כן, אנו מקפידים על פרוטוקולי ניקיון קפדניים ומגבילים את גודל הכיתה כדי להבטיח סביבה בטוחה לכולם.

האם אתם מציעים אימונים אישיים?

כן, אנו מציעים אימונים מותאמים אישית עם המאמנים האישיים המוסמכים שלנו. בין אם המטרה היא ירידה במשקל, בניית מסר שריר או שיפור הכושר הכללי, המאמנים שלנו ייצרו תוכנית מותאמת אישית המותאמת למטרות שלך.
הישארו בקשר!
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם